Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


rodinný dům (4+kk) - hrubá stavba, Velký Karlov

rodinný dům k dostavbě

klidná lokalita

ideální pro mladou rodinu

4 + kk, pozemek 999 m2

 

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji hrubou stavbu RD v obci Velký Karlov. Jedná se o stavbu typu „bungalov“, dispozičně řešený jako 4+kk o užitné ploše 130 m2. Dům stojí na pozemku o celkové výměře 999 m2.

Stavba RD je umístěna v okrajové části obce Velký Karlov ve vznikající zástavbě samostatně stojících domů. Dům má čelní výhled do blízkého parku, kde je též dětské hřiště.

RD je postaven v blízkosti místní komunikace, provoz na této komunikaci je velmi nízký, komunikace je jednosměrná, slouží pouze pro průjezd místních obyvatel. Provoz dopravy zde není intenzivní.

Hrubá stavba RD je koncipována jako 2 samostatné pokoje, 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem s přímými vstupy na krytou terasu, koupelna + WC, 1 samostatné WC, garáž a 2 parkovací místa před domem.

Nemovitost je připojena na obecní kanalizaci a vodovod. Elektřina je připravena na zavedení na hranici pozemku (antoníček) – nyní staveništní přípojka. Po dodání revize elektroinstalace lze dům připojit na elektřinu.

Vytápění domu je projektováno krbovými kamny na tuhá paliva s rozvody teplé vody do podlahy a radiátorů, sekundárním zdrojem bude elektrokotel.

Ve zpracované vizualizaci je dobře zobrazená možná budoucí terasa, která je orientována na západ. Přístup na terasu je z obytné části domu. K domu náleží dostatečně velký pozemek, který nabízí mnoho využití – jak pro relaxaci, tak jako dobré místo pro dětské dovádění.

Technické parametry:

Dispoziční řešení domu:

Vstup bude do zádveří ze kterého je přístup do chodby. Z chodby se dá rozejít do dvou pokojů, ložnice, samostatného WC, koupelny s WC, do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a do technické místnosti. Ta je průchozí do garáže. Do garáže je vjezd sekčními vraty a vstup dveřmi z exteriéru. Z kuchyňského koutu je výstup balkonovými dveřmi na krytou terasu. Z obývacího pokoje je výstup balkonovými dveřmi do zahrady.

V případě zájmu je možné zajistit dostavbu domu na klíč. Finanční podmínky pro dostavbu budou v případě vážného zájmu sděleny individuálně.

PŮDORYS

nakres

CENA

3.950.000,-

 

Cena je kompletní včetně právních služeb a provize RK

Bc. Ivana Michálková, MBA

Pracuji pro Vás - s úsměvěm, ochotně a rychle. Umím pro Vás najít  nejvýhodnější řešení - a to jak při prodeji, koupi, tak i při pronájmu Vaší nemovitosti. 

Každá nemovitost si nese svůj příběh - a to mne na mé práci baví nejvíc - příběhy mých klientů. 


Bc. Ivana Michálková, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF