Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Novostavba RD ŠUMNÁ

energeticky úsporný dům

dispozice 4+1

rozhlehlý pozemek

nedaleko Vranovské přehrady

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji novostavbu rodinného domu typu bungalov o dispozici 4+1 v obci Šumná.

 

kolaudace 2020

výměra pozemku 4.121 m2

 

DISPOZICE

VYTÁPĚNÍ

Dům je energeticky úsporný (třída C). Vytápění domu je kotlem na tuhá paliva (štěpka + kusové dřevo) s teplovodní soustavou, doplňkovým zdrojem tepla je elektrokotel, v obývacím pokoji jsou krbová kamna.  Ohřev teplé vody probíhá ve výměníku u kotle. Roční náklady na energie činí cca 11.000,-.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

 

VYBAVENÍ DOMU

Kuchyňská linka vyrobena na míru je vybavena moderními elektrospotřebiči. Velmi praktický kuchyňský ostrůvek poskytuje další pracovní prostor. Obývací pokoj s krbem umožňuje přímý vstup na budoucí terasu.

Nemovitost se prodává bez vnitřního vybavení.

 

POZEMEK

Pozemek, který je nyní využívám jako zahrada a sad je v ÚP veden jako pozemek určený k bydlení v rodinných domech, umožňuje tedy širší využití, a to jak k výstavbě další nemovitosti, tak je vhodný pro chod hospodářských zvířat či k zemědělství.

Přístup na pozemek je po zpevněné obecní komunikaci.

 

OBEC ŠUMNÁ

Obec Šumná se nachází na křižovatce silnic z Vranovské Vsi do Lesné a Znojma, do Vranova nad Dyjí a do Bítova. Leží obklopena lesy na okraji chráněné krajinné oblasti Národního parku Podyjí. Je východiskem do rekreační oblasti Vranovska a Bítovska. Ze Šumné vedou turistické cesty a stezky všemi směry.

Jihovýchodním směrem se dostaneme za necelou hodinu pochodu k rybníku a zřícenině hradu Šimberk. Dáme-li se na jih přes Lesnou a Čížov, přijdeme do nedalekého rakouského Hardeggu. Jihozápadně od Šumné nás turistické značky zavedou k Vranovské přehradě a samotného Vranova nad Dyjí. Směrem západním přes Štítary se dostaneme až do 15 km vzdáleného Bítova.

V obci je MŠ, ZŠ, knihovna, ordinace lékaře, knihovna, restaurace. Obec má dobré vlakové spojení do Znojma či Moravských Budějovic.

 

Pokud hledáte energeticky nenáročnou nemovitost, která poskytuje dostatek prostoru, klid a má dobrou dopravní dostupnost, je dům v Šumné tou správnou volbou.

 

Videoprohlídka

PŮDORYSY

2dpopis

 

 

3d_popis

CENA

8.290.000,- 

Bc. Ivana Michálková, MBA

Pracuji pro Vás - s úsměvěm, ochotně a rychle. Umím pro Vás najít  nejvýhodnější řešení - a to jak při prodeji, koupi, tak i při pronájmu Vaší nemovitosti. 

Každá nemovitost si nese svůj příběh - a to mne na mé práci baví nejvíc - příběhy mých klientů. 


Bc. Ivana Michálková, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF