Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chalupa Želetava

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu/chalupu v městysi Želetava s celkovou plochou pozemku 198 m2.

Nemovitost je koncipována jako 2+kk o obytné ploše cca 41 m2. K domu náleží uzavřený dvůr o výměře 55 m2 se zápražím, menší stodola/kůlna, sklep, technická místnost, půda a předzahrádka. Orientace nemovitosti je JZ.

Dům je ve velmi pěkném a udržovaném stavu, před cca 5-ti lety byla instalována nová plastová okna a bezpečnostní dveře. Nemovitost má novou fasádu, nově natřený plot a vrata. Celoročně je dům temperován, aby bylo udržováno optimální klima v celé nemovitosti. Střecha je částečně z pálených tašek, místy plechová (stodola).

V domě jsou dřevěné podlahy, v obývací části je trámový strop. Chodba a koupelna/WC – dlažba. V koupelně je instalován samostatný boiler na teplou vodu, stejně tak v kuchyni je teplá voda řešena průtokovým ohřívačem.

Vytápění domu je plynové, ale zůstal zachovaný původní komín a je tedy možné případně po stavební úpravě instalovat vytápění na tuhá paliva. Dům je připojen na obecní kanalizaci a vodovod, na pozemku je studna s užitkovou vodou.

Parkování je možné na příjezdovém pozemku před domem směrem na ulici Znojemská. Dům svou polohou umožňuje po stavební úpravě také vstup z klidné horní ulice Hřbitovní.

Nemovitost se prodává plně vybavena relativně novým nábytkem z masivu (viz fotografie), sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou. Dům je možné využít jak k trvalém bydlení, tak i pro rekreaci a je připraven k okamžitému nastěhování bez stavebních úprav.

V docházkové vzdálenosti od domu je prodejna potravin, pošta, autobusové nádraží. V Želetavě je plné občanské vybavení (mateřská škola, školka, benzinka, lékař, lékárna, knihovna).

Městys leží 20 km od Třebíče a 20 km od Telče. Želetava leží na významné dopravní spojnici mezi Jihlavou a Znojmem. V letošním roce městys plánuje změnu územního plánu, který bude zahrnovat plánovaný obchvat, jehož výstavba by následně měla začít v roce 2028. Tím dojde k minimalizaci dopravní vytíženosti obce.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.,

Videoprohlídka

PŮDORYS

2d_popis

3d_popis

 

3db

CENA

1.590.000,-

Bc. Ivana Michálková, MBA

Pracuji pro Vás - s úsměvěm, ochotně a rychle. Umím pro Vás najít  nejvýhodnější řešení - a to jak při prodeji, koupi, tak i při pronájmu Vaší nemovitosti. 

Každá nemovitost si nese svůj příběh - a to mne na mé práci baví nejvíc - příběhy mých klientů. 


Bc. Ivana Michálková, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF