Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Dalešice

 

postřižinský pivovar

Dalešická přehrada

cyklisty a turisty milovaná lokalita

 

 

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji rodinný dům v městysi Dalešice.

Nemovitost z roku 1949 prošla v roce 2007 kompletní rekonstrukcí a nyní je dispozičně řešena jako 4+1 s obytným podkrovím a 2- mi koupelnami. Zároveň při přestavbě vznikla přístavba, která slouží jako dílna či sklad a nadzemní terasa.

Dům je cihlový (Heluz), střešní krytina Bramac. Nemovitost je připojena na kanalizaci, obecní vodovod a plynovod. Vytápění domu je ústřední plynové, v obývacím pokoji je jako další zdroj vytápění teplovzdušný krb. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem, stejně jsou řešena i střešní okna v podkroví.

Podlahy jsou PVC, keramická dlažba, koberec. Podlahy v podkroví jsou dřevěné, strop má palubkový obklad. K domu náleží dvorek se zahrádkou. Na dvoře je venkovní krb.

5 let stará kuchyň je vybavena elektrickým sporákem s troubou, myčkou, lednicí s mrazákem. Koupelna prošla před 4-mi roky rekonstrukcí, byl zde instalován nový kotel na ohřev teplé vody.

V 1.NP je velký obývací pokoj s krbem, kuchyň, koupelna s vanou a WC. Dále je zde k dispozici komora (špajz), menší sklípek a dílna/sklad. Podkroví sestává z 1 velké ložnice, 1 pokoje pro hosty, menšího pokoje/pracovny s přímým vstupem na terasu, koupelny se sprchovým koutem a WC.

Venkovní terasa je částečně zastřešená, je zde položena terasová dlažba na terčích. Z terasy je krásný výhled do okolí.

Dům s typicky sedlovou střechou leží v klidné části obce, která je populárním turistickým cílem hlavně díky místnímu pivovaru, proslavenému filmem „Postřižiny“ a nedaleké Dalešické přehradě, která je oblíbeným místem nejen rybářů, ale slouží jako příjemná rekreační oblast. V letní sezoně je hojně turisty využívaná lodní doprava po přehradě. Dalešice jsou vzdáleny 2 km od Třebíče a 6 km od elektrárny Dukovany.

V obci je mateřská školka, škola, restaurace, pivovar, potraviny, pošta.

Nemovitost lze využít jak pro trvalé bydlení, tak díky oblíbené turistické lokalitě k ubytovacím službám.

V případě více vážných zájemců o koupi bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce.

Kupujícím zajistíme veškerý právní servis a finanční poradentství.

Videoprohlídka

Fotogalerie

PŮDORYS

2d_novy_popisky

2d_podkrovi_popis_1

CENA

2.950.000,- Kč

Bc. Ivana Michálková, MBA

Pracuji pro Vás - s úsměvěm, ochotně a rychle. Umím pro Vás najít  nejvýhodnější řešení - a to jak při prodeji, koupi, tak i při pronájmu Vaší nemovitosti. 

Každá nemovitost si nese svůj příběh - a to mne na mé práci baví nejvíc - příběhy mých klientů. 


Bc. Ivana Michálková, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF